mix

OUTSIDE

February 28, 2018

Cześć miśki!
Czas na mixa!


1 Lubię siebie w takich ciemnych szminkach, ale jakoś nigdy nie pomaluję się takimi do wyjścia... nie wiem dlaczego haha, a tshirt dorwałam na wyprzedaży w Mango jako jeden z niewielu tegorocznych łupów / 2 Ten kocyk na zimę to życie / 3 Pogięłam przez przypadek instaxowe fotki :( Ale i tak są cute! Wiecie może gdzie znajdę jak najtańsze wkłady do instaxa? / 4 Napis świetny, ale ogólnie spodnie całościowo już niekoniecznie, Sinsay


Nowy kolor w mojej szafie!!! :D


1 Dobra, ja wiem... Musiałam Wam to pokazać haha, aż się sprzątać chce :') / 2 A tak sobie śpię jak Adrian gra po nocach i mnie światło wkurza, jeszcze zatyczki do uszu by się przydały... Czy ktoś jeszcze zna ten problem? Haha


Zdjęcie z sylwestra. Dociera do Was jak szybko ten czas leci? Masakra.


1 A co Wy na takie max eleganckie połączenia? Bo u mnie miłość / 2 Buty identyczne są w Zarze, ja je mam z chińskiego sklepu online, tak jak i rzeczy ze zdjęcia nr 3 i 4, ale o tym już wkrótce na kanale na youtube :)


Czy może być piękniej?


Włosy zaczęły mi mega szybko rosnąć po tym jak Adrian bawił się w fryzjera i podciął mi końcówki, patrzcie! :o Lepsze takie czy krótsze?

Donatkay

 • Share:

You Might Also Like

4 Comments:

 1. Nawet nie wiedziałam, że się tak stęskniłam za tymi mixami :D
  Jak dla mnie lepiej Ci w długich włosach.

  ReplyDelete
 2. Cudo! Uwielbiam mixy!!!
  A co do zatyczek, ja używam już ponad rok, są w aptece takie plastyczne za dwa złote, taka plastelinka i bezpiecznie zaklejają ucho, wycisza dosłownie wszystko!

  ReplyDelete
 3. Co do wkładów do instaxa to zdecydowanie najtańsze na ali, ale dopiero jak kupujesz jakiś większy zestaw to widać różnice. Ale tam znajdziesz wszystkie chyba: klasyczne(białe) te kolorowe, z Minionkami, komiksowe, z Alicji pw krainie czarów itd.

  ReplyDelete