WYPEŁNIJ ŚWIAT SOBĄ

January 02, 2018

Cześć miśki!
Nowy rok rozpoczynam postem z przypomnieniem o konkursie instax. Może już słyszeliście, może nie- instax organizuje konkurs dla blogerów i ich obserwatorów w którym wygrać można wspólny wyjazd do Tokio. Jedyne co trzeba zrobić to wrzucić na instagram zdjęcie (bądź wideo) z hashtagiem #wypelnijswiatsoba i oznaczyć blogera z którym chcielibyście tam lecieć oraz profil @instax.poland. Ilość zdjęć jest nieograniczona. Konkurs trwa do 30 stycznia. Zdjęcie nie musi być zrobione instaxem.
Szczerze? Wygrana nie jest dla mnie ważna, zapewne jest wiele osób, które chciałoby tam polecieć bardziej niż ja. Co jest dla mnie ważne? To byście pokazali siebie. Byście rozpoczęli ten nowy rok zdjęciem, w którym pokażecie czym wypełniacie swój świat. 

Bo nie ma nic piękniejszego niż odwaga by być sobą. 

Ciekawe hobby? Szalona stylizacja? Spełnione marzenie? Chwila, która sprawiła, że chociaż na chwilę na Waszej twarzy pojawił się uśmiech! 
Osobiście zawsze staram się zachowywać każdą taką chwilę na zdjęciu. Instax już stał się moim niezbędnym towarzyszem. Uwielbiam ten moment, kiedy zamiast zrobić pięćdziesiąt praktycznie takich samych zdjęć, mogę zrobić tylko jedno i w wyjątkowy sposób zachować wspomnienie na zawsze. Bezcenne.
Zadanie na nowy rok: spróbuj każdego dnia zrobić jedno zdjęcie kogoś, czegoś co sprawiło, że chociaż przez sekundę poczułeś się szczęśliwy. Pamiętaj: szczęście składa się z małych rzeczy. Pozwól je sobie dostrzec.
Donatkay

  • Share:

You Might Also Like

0 Comments: