Wings

December 26, 2015


To tak jakbyś latał i nagle zaczął zastanawiać się jak to jest, że latasz. Skupiałbyś się na tym jak i zacząłbyś spadać. Bo zapomniałbyś jak to jest. Bo zacząłbyś panikować. I nagle poczułbyś się jak gdyby ktoś podciął ci skrzydła. Ale przecież nadal byś je miał. Po prostu zapomniałbyś jak się nimi posługiwać. Chociaż posiadałbyś je od urodzenia. Umiejętność posługiwania się nimi byłaby wrodzona. Ale i tak byś ich nie czuł. Po jak długiej walce byś się poddał? Walczyłbyś do ostatniej chwili? Ponoć nadzieja nigdy nie umiera. Rozbiłbyś się o ziemię czy przypomniał sobie oczywiste? Czasami niektórzy potrzebują wylądować. Potrzebują upaść i potłuc się o ziemię, by zabolało. I gdy złapią się za to co ich boli dostrzegą, że wcale tych skrzydeł nie utracili, że cały czas mieli je ze sobą. Czasami, żeby poczuć, trzeba odbić się od dna. Trzeba pozwolić by zabolało, bo tylko to pomaga otworzyć oczy. Tylko wtedy możesz z powrotem wzbić się w niebo i dotknąć gwiazd. 


Nadzieja nigdy nie umiera. Pamiętaj. Za każdym razem gdy znów zdarzy ci się zapomnieć, nic nie dzieję się bez przyczyny, a ból nie do końca jest twoim wrogiem. Zawsze coś gdzieś cię jeszcze czeka. Nie ma sytuacji bez wyjścia. Są sytuacje ciężkie i cięższe, ale nie ma sytuacji z której nie da się wyjść. Zawsze jest coś do poznania. Zawsze jest coś do przeżycia. Dopóki żyjesz. 

sweater- ROMWE


Donatkay

 • Share:

You Might Also Like

12 Comments:

 1. Piękne słowa :) Prześliczny sweterek :)
  http://straangewoorld.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. Zgadzam sie z tym co napisalas. Zycie to labirynt w ktorym caly czas bladzimy a pomylki jak kolwiek banalnie by to zabrzmialo sa wrotami odkryc. Brakuje tutaj takich notek dajacych do myslenia.

  ReplyDelete
 3. Jak zwykle świetna notka ;)
  http://muuffins.blogspot.com/

  ReplyDelete
 4. http://donatkay.blogspot.com/2014/07/to-do-list-before-i-die.html?m=1 Doncia, dalej aktualizujesz te listę?

  ReplyDelete
 5. W pełni się z tobą zgadzam :) Bardzo ładny sweter :)

  ReplyDelete
 6. Jak cudownie że jest ktoś taki jak Ty. Nie zmieniaj się i trwaj nadal w tym co robisz, bo wychodzi Ci to perfekcyjnie!

  ReplyDelete
 7. Ostatni akapit najlepszy :) / http://lethalowa.blogspot.com/

  ReplyDelete
 8. Uwielbiam tego bloga. Każdy post jest coraz lepszy. :)
  http://dominika-krantz.blogspot.com/

  ReplyDelete
 9. Powiem szczerze, że jesteś dla mnie ogromną motywacją i inspiracją. Zawsze gdy czytam Twoje notki, to tak jakby mi się otwierały oczy na różne sprawy, na które nie zwracałam uwagi. Bardzo Ci za to dziękuję, rób dalej to co robisz, bo jesteś w tym najlepsza, buzi <3

  ReplyDelete