New year- make it worth

December 31, 2015


W tym roku nie będzie podsumowania roku. Tym razem chcę czegoś innego. Chcę czegoś więcej. Chce czegoś więcej dla siebie i dla Was. Chcę byście tym razem nie porównywali tego roku z każdym poprzednim ani nie stawiali żadnych konkretnych warunków do spełnienia w 2016 roku. Mam dla Was jedno zadanie. Większość z Was ma snapa. Niech każdy z Was założy drugiego. Nazwijcie go jak chcecie, dodajcie do swojej nazwy nr 2, jakkolwiek, nieważne. Macie mieć 2 konta. Jedno prowadźcie jak dawniej, jak cały czas to robicie. Na drugie nawet nie wchodźcie. Wysyłajcie tam snapy ze swojego pierwszego konta. Uwieczniajcie wszystko to co zrobicie, wszystko to co sprawi, że chociaż na chwile się uśmiechniecie i wysyłajcie te najważniejsze na to drugiego konto, wszystko co sprawi, że będziecie szczęśliwi. Gdy najdzie kolejny rok, 31 grudnia 2016 roku wejdźcie na tego snapa i obejrzyjcie 'filmik' z całego 2016 roku. Sprawcie by było to godne zapamiętania. Zróbcie wszystko to, co chcielibyście zobaczyć w tym filmiku. Zróbcie filmik z roku który chcecie przeżyć. Nie ma później. Nie ma za rok. Teraz. W tym roku jest ten moment, Złamcie wszystkie bariery które Was powstrzymują. Sprawcie by ten rok był godny zapamiętania. By każdy dzień wnosił coś do Waszego życia. Walczcie o chwile i uwieczniajcie je. Zapamiętujcie.
Nie wiem na ile wypali to ze snapem, nie wiem czy snapy sie nie usuną. Zapisujcie je na telefonie i pod koniec roku skleicie je w jedną całość. Chcę, byście zrobili film Waszych marzeń.  Zróbcie cokolwiek, co pomoże Wam zmotywować się do życia. Żyjcie życiem o którym marzycie, nie marzcie o nim, żyjcie nim.Sprawcie, by każdy dzień był warty zapamiętania.
Żyjcie.

top- ROMWE similar

Donatkay

 • Share:

You Might Also Like

15 Comments:

 1. Rany ten pomysł jest rewelacyjny! Już lece to zrobić misia ❤

  ReplyDelete
 2. Niestety, ale z tego, co wiem, to nieodtwarzane snapy się po tygodniu usuwają :< Ale super pomysł!

  www.enubinnie.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. super post!
  http://mylittlesecreett.blogspot.com/

  ReplyDelete
 4. Ten pomysł jest po prostu... WOW!!! Genialne <3

  ReplyDelete
 5. Pomysł boski, ale snapy faktycznie się usuwają..

  punkowa-krolowa.blogspot.com

  ReplyDelete
 6. Jejciu genialny pomysł :)


  www.kiercia.blogspot.com

  ReplyDelete
 7. Wydaje mi się, że one się po jakimś czasie usuwają ... Ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby przed wysłaniem zapisać snapa, tworząc w galerii coś w rodzaju folderu ze "wspomnieniami" :)
  Mój Blog - klik!

  ReplyDelete
 8. Moze lepiej napisac na kartke i do słoiczka :D?
  No bo snapy sobie i komus.. duzo roboty :D!! A jak sie usunie? :D

  ReplyDelete
 9. Jejku, Doncia, świetny pomysł z tym snapem, zastanawiam się właśnie nad zrealizowaniem tego planu, jak pomyślałam o tym, że za rok zobaczyłabym wszystkie najszczęśliwsze momenty z mojego życia to aż łezka się w oku zakręciła. No i jeszcze co do tego roku to już będzie chyba czwarty odkąd z Tobą jestem od czasów photobloga! buziaki !!

  ReplyDelete
 10. Mozna ewentualnie wysyłać sobie zdjecia na maila i tam utworzyć specjalny folder a wiadomości odczytać wlasnie za rok :)

  ReplyDelete
 11. niestety snapy usuwają się po miesiącu albo dwóch
  straciłam telefon na miesiąc, dziewczyny wysyłały mi zdjęcia z wakacji, po czym wszystkie zniknęły a ja ich nigdy nie zobaczyłam :(

  ReplyDelete