<>

April 02, 2015Są blondyni i są bruneci. Są wysocy i są niscy. Są ludzie którzy lubią grać w szachy i są ludzie którzy lubią pająki. Są ludzie którzy lubią wysokość i są ludzie którzy boją się ciasnych pomieszczeń. Są optymiści i są pesymiści. Są ludzie dzięki którym będziesz śmiać się cały dzień i są ludzie dzięki którym przepłaczesz 3 noce. Są ludzie którzy zrozumieją i są ludzie którzy nie zrozumieją nic. Są egoiści i są ludzie którzy wyślą o wszystkim tylko nie o sobie. Są ludzie którzy wykopią pod tobą dół i są ludzie którzy cię z niego wyciągną. Są ludzie których masz spotkać na swojej drodze i są ludzie którzy nie są ci pisani. Są ludzie którzy zostaną z tobą na długo i są ludzie których musisz stracić. Są miliardy ludzi. Dlaczego chcesz 'marnować' swoje dni błądząc wśród nieodpowiednich? Dlaczego 'marnować'? Bo to właśnie dzięki tym nieodpowiednim się uczysz. Uczysz się doceniać tych dobrych i uczysz się że nie warto we wszystko wkładać całego siebie. Ci ludzie są i zawsze będą, ale to właśnie nie ci dobrzy tylko właśnie w większej mierze ci 'źli' kształtują twój charakter i to kim jesteś. Nie zapominaj o tym. Tyle bólu ile przeszedłeś i tyle bólu ile masz jeszcze do przejścia- nie myśl o tym jako o porażce. Zło musi istnieć. Po postu naucz się czerpać z tego jak najwięcej. Jesteś człowiekiem. Jesteś cudowny, masz swoje poglądy i swoje zdanie. Nie bój się walczyć o siebie. Nie bój się powiedzieć 'nie' i przyjmij konsekwencje. Masz swoje problemy dzięki którym stajesz się jeszcze cudowniejszy. Walcz o chwile i walcz o szczęście, ale nigdy nie zapominaj o potrzebie upadku. Płacząc przez kolejną postać pamiętaj, że jutro znów wstanie nowy piękny dzień. Być może straciłeś już wiele osób, być może jutro stracisz kolejną, być może zostaniesz sam. Być może czeka cię wiele przeszkód do pokonania i być może to będzie ciężki dzień. Piękny dzień. Złe rzeczy nie są stałe, nic nie jest stałe, wszystko się zmienia, wszystko się kręci. Płacz przeplatany śmiechem, smutek przeplatany radością. A źli ludzie tak naprawdę nie są złymi ludźmi, to dobrzy ludzie którym przytrafiły się złe rzeczy. Ty też nim jesteś. Różnica polega tylko na tym, co z tym zrobisz. • Share:

You Might Also Like

11 Comments:

 1. Kocham cię za tą i nie tylko tą notkę. :* Zawsze piszesz tego typu notki jak wlasnie potrzebuję kopa żeby sie ogarnac i wziasc w garsc :)

  ReplyDelete
 2. Wspaniały i mega prawdziwy post. Jest świetny ♥ ultravioletencee.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Donnkaa , kiedy nowy tattoo ? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mam nadzieje, że już po świętach, trwają prace nad poprawą projektu

   Delete
 4. poplakalam sie kolejny raz przy Twojej notce, kocham Cie!

  ReplyDelete
 5. Jesteś kochana, Twoje posty są mega, dają motywacje i chęć do życia i wglll ohhhhhh :******

  http://zoeyblack.blogspot.com/

  ReplyDelete
 6. Wspaniały post! Popłakałam się gdy to czytałam..:')
  http://kozugo.blogspot.com/

  ReplyDelete
 7. Cudowna notka <33

  ReplyDelete
 8. Jejku, ten post jest taaaki prawdziwy:')
  olcziv.blogspot.com

  ReplyDelete
 9. Ja nie wiem jak Ty to robisz Doncia, ale te wszystkie motywujące notki działają:)

  ReplyDelete
 10. Uwielbiam twoje motywujące notki, kiedy mam zły dzień wyszukuje wszystkich i je czytam i od razu lepiej! Doceniam każdy dzień. Dziękuje :)

  ReplyDelete