Warsaw part 1

December 13, 2014


Cześć miśki!
Już wróciłam, odespałam, walizka dalej nie wypakowana ale to nic :') Notkę muszę podzielić na dwie części bo trochę tego jest haha. Jutro dodam drugą część, a w tygodniu zrobię też notkę z tymi zakupami, bo prosiliście. Kupiłam nawet sukienkę na studniówkę haha, ale jej Wam nie pokaże, jeszcze ją muszę trochę przerobić.


 Przed Warszawą zaliczyłam jeszcze nocke w Rzeszowie u Iwo Uzależniona  Sphinx to moje ulubione żarcie, przysięgam, nie ma nic lepszego, tu akurat papryczki jalapenos To już następny dzień rano, jedyne selfie takie jakie zrobiłyśmy haha i to na snapa więc po wycięciu taka jakość :')
 Polskiego Busa polecam bardzo Takie snapy od Was dostawałam co chwile haha :( Tylko jednego zdążyłam zrobić screena i nie pamiętam od kogo to :):) Igor tragarz Super myślałam że tam nie wejde za pierwszym razem bo sie osrałam haha, ale ogólnie to dobrze macie z tym metrem serio, z tramwajami czy tam autobusami też, co chwile coś śmiga Igor ciota Iwo ciota Pierwsze wejście do centrum haha Zawsze i wszędzie :') Bataty 


 W Złotych już ............................................No i to koniec pierwszego dnia, jutro dodam drugą część :D

  • Share:

You Might Also Like

4 Comments:

  1. Swietne Donia :*

    ReplyDelete
  2. omg zazdro :O szczęśliwa Natalka haha :):*

    ReplyDelete
  3. Przeglądając tego posta , mialam na mysli piosenke Taco ! ;)) Bo Milanowska itd

    ReplyDelete