06/12/2014

ANTYREALFUR


Cześć miśki!
Mikołajki. Budzę się rano z workiem pod głową dzięki mamo! Nie wiem jak ja spałam, że tego nie poczułam :') Za to wujek mi prezenty w gitarze pochował. Kocham tą rodzinę.
Miałam taką wizję na zdjęcia, a niestety nic nam z tego nie wyszło dafdafda, więc znowu zdjęcia w lustrze.

futro- UNKNOWN, SH
spodnie- SHEINSIDE (KLIK)
sweter- SHEINSIDE (KLIK)
buty- CHOIES (KLIK)
portfel- CHOIES (KLIK)
 Olałam sie z nich

 Normalna szkoła Buty do zabijania, cholernie wygodne polecam serio Myślałam, że będzie mniejszy haha, ale i tak cudowny Mama mi kupiła :') Prezenty czas zacząć kupować pomału Always black Musiałam haha Tak dawno nie czytałam książki po polsku, więc stwierdziłam, że kupie jedną
Mam nadzieje, że będzie dobra Dorwałam z mamą futro na szmatach Czy tylko mi sie to kojarzy z supernatural........... Włoska pizza, chodziła za mną od wakacji haha BEST. PHOTO. EVER.


Follow my blog with Bloglovin
 Tomek poszedł po jedzenie, wrócił z tym, moja krew
Tak przy okazji futra- moje futro jest w 100% sztuczne i mam do Was ogromną prośbę, podpiszcie petycję ANTYFUTRO. To dla Was 15 sekund. Proszę. Możecie uratować wiele z tych istnień.

5 comments:

 1. Jaka cudowna poducha od mamy!
  Zaczęłaś już czytać tę książkę? Jak się zapowiada? :)
  / poklikane! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Już w połowie jestem ale ciężko określić jeszcze

   Delete
 2. Mam identyczny portfel i moja reakcja Doncia była taka sama, myślałam że będzie mniejszy haha ale masz rację, jest cudowny tak jak Ty cała z reszta, nie zmieniaj się już błagam
  ps ona ma rację, ta petycja to chwila, podpisujcie

  ReplyDelete
 3. jesteś piękna! a portfel cudny :o :*

  ReplyDelete

LABELS

OOTD (211) PHOTORELATION (47) mix (35) HAUL (34) MOTIVATION (28) WISHLIST (13) THROWBACK (8) INSPIRATIONS (6) LOOKBOOK (6) ME (6) COSMETICS (5) TRAVEL (5) FOOD (4) MOVIES (2) VLOG (2) BOOKS (1) MUSIC (1) TIPS (1) TOP (1) YOUTUBE (1)

INSTAGRAM

SNAPCHAT

SNAPCHAT

ARCHIVE