Fly

November 05, 2014


Cześć miśki!
Prosiliście o kolejne notki z cytatami, a niestety nie udało mi się zrobić dzisiaj zbyt wielu zdjęć, to łapcie:Jesteś uwięziony między tym, co czujesz, a tym co wypada zrobić i co pomyślą inni. Zawsze wybieraj to co sprawia, że możesz być szczęśliwy. Chyba, że chcesz, by szczęśliwi byli wszyscy oprócz Ciebie

Kiedyś wchodziłam do pomieszczenia i zastanawiałam się czy obecni tam mnie polubią. Dziś wchodzę i zastanawiam się czy to ja ich lubię.

W takich chwilach nie mogę myśleć o bólu, ale o pięknie które nadal pozostało. Spróbuj odzyskać szczęście które masz w sobie. Pomyśl o całym pięknie które cie otacza i bądź szczęśliwy.

Nie zmieniaj się dla kogoś. Pracuj nad sobą tylko i wyłącznie dla siebie. To ty masz spojrzeć w lustro i widzieć tego kogoś, kim jesteś, a nie marionetkę uszytą z ludzkich upodobań.


I reserve my right to feel uncomfortable, reserve my right to be afraid. I make mistakes and I am humbled every step of the way. I want to be a better person. I wanna know the master plan. Cast your stones, cast your judgement, you don't make me who I am.
I want to live like I know I'm dying

Dostrzegasz piękno we wszystkim. nie trwa to długo, widzisz prawdziwy świat tylko przez chwilę i może dobrze, bo jest czymś tak niesamowitym, tak wspaniałym, że to po prostu nie mieści się w głowie. Czujesz się tak, jakby gęsta mgła w twojej głowie nagle się rozrzedziła i opadła. Świat  przestaje być kukiełkowym teatrem i wreszcie  masz przed sobą ten prawdziwy, który pewnie jest tam przez cały czas, ale my go nie widzimy, dane nam są tylko te drobne przebłyski.

Nie umie pan odczuwać, a dokładniej nie wie pan co zrobić z emocjami. Gdy ktoś przychodzi z chłodu to nie od razu jest mu ciepło. jeśli długo go nie było, wraca i wszystko go boli. im jest mu cieplej tym ból staje się dotkliwszy. To koszmarnie bolesne.

Czyżby mu się poszczęściło? Czyżby coś przeżył ? Czuł, że przemierzył daleką drogę, że czas uległ zawieszeniu. może to było TO, może to było szczęście, może właśnie tak się miało to rozegrać. Może właśnie to miał pomyśleć- jak jest szczęśliwy, że ma nos, który działa, i że jest ładna pogoda - czego tu więcej chcieć ? Może wszyscy są szczęśliwi, tylko tego nie widzą? Czy głupotą byłą myśl, że nawet gdy wszystko się wali, to też jest szczęście?

Nie bój się cieni. One świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło.


Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz. Niech wiatry przeznaczenia zaniosą cie do nieba byś zatańczył z gwiazdami

Długo czekałam na coś czego nie ma, zamiast potem patrzeć jak wschodzi słońce.

Wolnością nie jest wybór między białym a czarnym. Jest nią umiejętność uchylenia się od narzuconego wyboru.

Trudno to uzmysłowić komuś kto uważa, że życie to jedynie brak wrażeń, w które kiedyś wierzyłeś i kto przestał się wzruszać ulegając wielu trudnościom, jakie niesie życie jakby były one jedynie zawracaniem głowy, a nie jak w istocie okazjami, możliwościami pokazania, że umiemy sobie poradzić.

Nie przepraszaj za to co czujesz . To jak przepraszanie za bycie prawdziwym. 

We don't need them, it's forever us against them all.

We all fal, drawl out of the fear you're in. Don't give up. We won't fall to our knees. We are the one true hope.

Miałeś kiedyś wrażenie, że toniesz, a jedyna osoba która może ci pomóc podaje Ci szkalnkę wody?

Pewnego dnia chciałbym żyć robiąc coś dobrego, a nie tylko unikać tego co złe.


     • Share:

     You Might Also Like

     2 Comments:

     1. Zrobiłabyś jakąś notkę o książkach, które według Ciebie warto przeczytać? Jeśli jest taka notka, to przepraszam!

      ReplyDelete