Don't touch the spikes

October 23, 2014Cześć miśki!
Dzisiaj notka na szybko, niestety nie jestem w stanie zrobić większej ilości zdjęć bo tona nauki na mnie czeka, a w szczególności angielski, a do tego chciałabym się przyłożyć trochę :( Będzie sporo notek teraz, 2 zaległe paczki, postaram się zrobić jak najwięcej zdjęć, w tym tygodniu wszystko tak na szybko, że dość już mam, marzę o piątku, ciągle coś robiłam i na nic nie miałam czasu, seriali z tego tygodnia to w ogóle nie obejrzałam :(:(:( To przez to całe zamieszanie z konkursem też, już dziękowałam, ale podziękuje jeszcze raz bo nawet nie jestem w stanie wyrazić jak bardzo jestem wam wdzięczna, dzięki wam zostałam szczęśliwą zwyciężczynią ip 5s!!!!!! Mogłam o nim tylko marzyć, dzięki Wam mogło się spełnić. Nie było by mnie na niego stać gdyby nie Wy i Wasza pomoc, dziękuje, naprawdę dziękuje dziękuje dziękuje :( Teraz zdjęcia będą zdecydowanie lepszej jakości i postaram się ich robić zdecydowanie więcej!!!! O ile oczywiście nauka pozwoli, bo na razie zapierdziel taki, że naprawdę o niczym innym tak nie marze jak o jutrze. Dziękuje jeszcze raz :( Łapcie zdjęcia:


koszulka- SHEINSIDE (KLIK)
spodnie- SHEINSIDE (KLIK)
kurtka- SHEINSIDE (KLIK)
creepersy- CZASNABUTY
pierścionki- STYLEMOI
pierścionek z kolcami- AVONPrzerzucam się z pepsi, może się uda hahaNa dobry początek dnia Czy wy też jecie takie rzeczy w szkole czy nie :):):) HahaDZIĘ KU JE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Reszta rzeczy w przyszłym tygodniu!


PRZYPOMINAM O KONKURSIE!!!!!!
 • Share:

You Might Also Like

5 Comments:

 1. Jeeej supr notka. <3 Piękna stylizacja!

  ReplyDelete
 2. Jeszcze raz Ci gratuluję wygranej! :*:* Czuję się dumna, że się do tego przyczyniłam. Mam nadzieję, że szybko dostaniesz nagrodę i będzięsz mogła się nią cieszyć tak no "na żywo"!! Piękna stylizacja, całuję :*

  ReplyDelete
 3. Cudowna jest ta koszula! Jeszcze raz gratuluję tego iphona, niech Ci dobrze służy :*

  ReplyDelete
 4. Oj, nie przepadam za takimi butami. O wiele bardziej podobają mi się zwykłe płaskie creepersy ;)

  gabsucks.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. W takim razie czekam na zapowiedziane notki! Świetne nowości, a szczególnie koszula :)

  ReplyDelete